Вперед за кросоверами Renault

up1

Renault в Україні відкриває сезон привабливих цін на яскраві та сучасні кросовери. Тільки цієї весни, з 18 квітня 2018 року по 31 травня 2018 року, в офіційній дилерській мережі Renault на обмежену партію кросоверів Captur та Kadjar діє спеціальна пропозиція, яка дозволяє заощадити 12-15% на купівлі автомобіля.

В період дії спеціальної пропозиції знижка на стильний міський Renault Captur  становить 12% (на автомобілі 2017 року виробництва). На акційних умовах кросовер з бензиновим двигуном та автоматичною трансмісією з подвійним зчепленням (EDC) можна придбати за ціною від 497 686 грн.

На вибір пропонується 4 версії кросовера Captur: 2 варіанта комплектації з дизельним двигуном (потужністю 90 к.с.) та 2 варіанта — з бензиновим  (потужністю 115 к.с.), які подарують справжнє задоволення від водіння

Renault Captur - найпопулярніший міський кросовер в Європі, який має безліч можливостей персоналізації. Вражаюче двоколірне забарвлення кузова пропонує більше 30 потенційних комбінацій Captur відповідно до особистих переваг. Також персоналізувати можна і салон автомобіля.

Детальніше на сайті: https://www.renault-lutsk.com/uk/promo/ahead-to-renault-suvs