Renault Talisman: новий сімейний седан, що дарує справжнє задоволення від керування

Renault з гордістю представляє новий седан Renault Talisman, що поєднує в собі стильний та елегантний дизайн, затишний і просторий салон, інноваційне обладнання та сучасні економічні двигуни. Новий седан буде представлений на Франкфуртському автомобільному салоні з 17 по 27 вересня. Renault Talisman надійде до продажу в Європі наприкінці 2015 року.1(14)

Стильний і харизматичний дизайн нового седану не залишить байдужим навіть найвибагливішого клієнта. Renault Talisman — сімейний седан з великим багажним відділенням (608 л), містким салоном і досить солідними габаритами: 4,85 м в довжину, 1,87 м в ширину і 1,46 м у висоту, що повною мірою відповідає запитам клієнтів сегменту D .

Індивідуальність Talisman відображається в інтер’єрі автомобіля, який являє собою унікальне поєднання комфорту та інноваційності. Висока якість оздоблювальних матеріалів та сучасне обладнання, наприклад, як мультимедійна система R-Link 2®, дарує неперевершене задоволення від водіння. У стандартний пакет R-Link 2® входить система розпізнавання мови для управління навігацією, телефоном, додатками і радіо, що забезпечує просте та безпечне використання функцій.

Renault Talisman пропонує на вибір п’ять видів внутрішнього оздоблення і комплектацій — LIFE, ZEN, BUSINESS, ESTATE та ексклюзивна комплектація INITIALE PARIS.

Так само, як і в новому Espace, новий Renault Talisman дарує незабутнє задоволення від керування завдяки системі Renault Multi-Sense®. Renault Multi-Sense® — це мультимедійна система, яка координує роботу всіх систем нового седана в дорозі: 4Control® (системи підрулювання задніх коліс), електронної системи управління амортизаторами, кермом, двигуном, трансмісією EDC, світовими приладами, звуком двигуна.

2(13)

За допомогою Renault Multi-Sense® водій може вибрати один з чотирьох запрограмованих режимів: Eco, Comfort, Neutral і Sport на додаток до повністю настроюється режиму Perso, який дозволяє повністю налаштувати під себе всі системи в салоні автомобіля:• кольорове оформлення салону (зелений, синій, білий, червоний, пурпурний);
• графіку відображення інформації на мультимедійних приладах;
• звук двигуна;
• інтенсивність і частоту роботи масажних сидінь;
• параметри клімат-контролю.

Новий сімейний седан Renault Talisman відрізняє просторий та комфортний салон, який за багатьма показниками займає лідируючі позиції в своєму класі. Так, відстань між подушкою сидіння та дахом стелі дорівнює відповідно 902 мм і 855 мм спереду і позаду, відстань на рівні колін ззаду досягає 262 мм, обсяг багажника дорівнює 608 л.

Новий Renault Talisman комплектується сучасними економічними двигунами, які відповідають стандарту Euro6:
• двома бензиновими двигунами - Energy TCE 150 та Energy TCe 200 в парі з 7-ступінчатою роботизованою коробкою передач;
• і трьома дизельними двигунами - Energy dCi 110 та Energy dCi 130 в парі з механічною і роботизованою трансмісією, а також двигуном Energy dCi 160 з технологією подвійного турбонаддуву Twin Turbo в парі з роботизованою коробкою передач.

3(8)

Renault Talisman побудований на платформі CMF (Common Module Family) Альянсу Renault-Nissan, яка є результатом чотирьох років спільної роботи. Renault Talisman буде вироблятися на заводі в Дуе (Франція).

Офіційна презентація Renault Talisman відбудеться на Франкфуртському автосалоні, який відкриється 17 вересня 2015 р. Новий седан Renault надійде в продаж в Європі в кінці року.