Електромобіль Renault Fluence Z.E. в Україні

Нещодавно у Києві було презентовано 8 електромобілів Renault Fluence ZE. Вони працюватимуть у львівському міському таксі. Про це повідомляє сайт gazeta.ua.

606393_3_w_1000

«Автомобілі Renault Fluence ZE придбані для соціального експерименту. Метою є показати, що електромобілі — це економічний, екологічний і практичний вид транспорту для різних сфер життя, — говорить Костянтин Євтушенко, автор проекту shooter.ua (впровадження в Україні енергозберігаючих технологій). — Особливо актуально використання електротранспорту у великих містах, де рівень забруднення вихлопними газами надзвичайно високий».

Якщо експеримент пройде вдало у Львові, його продовжать в Києві та інших містах України.

Renault_Zoe_2_1

У багатьох європейських столицях частина таксі – це електромобілі, в Нью-Йорку планують до 2020 року замінити одну третину звичайних таксі наелектромобілі.

«Ми за те, щоб електромобілі працювали в різних сферах — кур’єрських службах, поставках їжі, службовому транспорті. Але вирішили почати з таксі, щобвсі охочі могли ближче познайомилися з електромобілями, щоб розвіяли всі міфи навколо електротранспорту. Масово пересівши на електромобілі, ми покращимо екологічну ситуацію в державі і позбудемося паливної залежності» — пояснює мету проекту shooter.ua К. Євтушенко.

Вартість поїздок в львівському таксі після впровадження електромобілів істотно не знизиться, тому що електромобілі на 25-30% дорожчі за бензинові аналоги.

«Розвитку електромобілів в Україні заважає висока вартість. Якби влада скасувала для електротранспорту ПДВ, ввізне мито, акциз, то електричні машини подешевшали б на 40 відсотків. Після цього були б всі передумови до здешевлення проїзду в електротаксі, адже на проїзд 10 кілометрів бензиновим автопотрібно 18 гривень, а електромобілем – гривню» -  стверджують автори проекту про енергозберігаючі технології.

606393_7_w_1000_1

Заряду батареї електричного Renault Fluence вистачає на 150 км пробігу по місту. Автомобіль можна заряджати на спеціальних зарядних станціях або від побутової розетки 220 від розетки за 8 годин.

606393_11_w_1000-1

Про Renault Fluencе  Z.E. Автомобіль візуально практично не відрізняється від аналогічної моделі з двигуном внутрішнього згоряння.

Електродвигун в автомобілі розташований спереду на місці двигуна внутрішнього згоряння. Акумулятори займають підлогу багажника, тому замість запасного колеса - ремкомплект шин.

Важіль коробки передач візуально нагадує автоматичну трансмісію, однак насправді це перемикач напрямку їзди. Він має  такі режими, як »драйв», «паркінг» і «реверс» (задній хід).

Вартість Renault Fluence Z.E. в комплектації «Expression»  складає 509 000 грн. Аналогічна модель з дизельним двигуном — 398 000 грн. Ціни вказані станом на 28.01.2015 року.

606393_8_w_1000_1

Електромобіль коштує дорожче через  літій-іонні акумулятори, які мають велику собівартість. Однак вартість експлуатації електромобіля в рази дешевше, ніж звичайного авто.  По-перше, він  не потребує пального, тому вартість поїздок значно у порівнянні  з їздою на автомобілеві з двигуном внутрішнього згоряння. По-друге, експлуатаційних витрат на двигун практично немає. Наприклад, дизельний Fluence повинен проходити технічне обслуговування раз в 10 000 кілометрів. При обслуговуванні міняють масло, паливний і масляний фільтри. При великих пробігах змінюють свічки і інші деталі, що відпрацьовуються.  А електромобілю потрібно проходити технічне обслуговування тільки раз в 30000 кілометрів, ціна обслуговування є меншою, у порівнянні із звичайним авто.

Renault Fluence Z.E. обладнаний 70-кіловатним електродвигуном і акумуляторами 22 кВт / год (орієнтовно 150 кілометрів в міських умовах). До 100 км / год електромобіль розганяється за 9 секунд, його максимальна швидкість — 150 км / год.

Окрім моделі Fluence, компанія Renault випускає також і інші моделі електромобілів: ZOE, Twizy, Kangoo.

Отож, майбутнє – за екологічно чистими та економічно вигідними електромобілями, і перші кроки вже зроблено. Тому – очікуйте електромобілі Renault в Луцьку — у офіційного дилера «Луцьк-Експо».